חיפוש
דלג על חיפוש
עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

קרול גאוצ'י בסדנא על מודל המיילדות

ע"פ מודל המיילדות המיילדת היא הגורם המטפל הראשוני והמרכזי באישה. במהלך ההריון המיילדת מלווה את האישה ומעשירה אותה בידע מעצים המאפשר לה לפתח הריון בריא ולהגיע ללידה במצב אופטימלי. המיילדת ממשיכה ללוות את האישה בימים ובשבועות אחרי הלידה. לכל אורך התהליך המיילדת יודעת לאפשר ריפוי וטיפול מונע ולזהות מצבים המצריכים התערבות .

קרול גאוצ'י היא מיילדת מסורתית מארה"ב ומרצה קבועה בכנסים של Midwifery Today . אם טרם פגשתם בה באחד מביקוריה בארץ זה הזמן! צפויה לכן חוויה מרתקת עם מיילדת בעלת ניסון עשיר ונקודת מבט ייחודית.

פרטים על האירוע  דרך אתר הפייסבוק של האירוע.

הרשמה לאירוע בטופס הבא

https://docs.google.com/forms/d/1zXDPPu4CqyA2nNAEg-NhEp7qEQqrKdnsKgoLbrr0QAE/viewform?usp=send_form

מחייב דמי רישום של 150 ש"ח שלא ניתנים להחזרה.

 

קול קורא למיילדות:

מקימות הקליניקה הקהילתית ביפו מציעות

"מילגה למתנדבות! אחת המטרות שהצבנו לנו כשהקמנו את הקליניקה, היתה להביא לארץ את הבשורה שמעקב הריון עושים עם מיילדת. מחקרים רבים מראים שמעקב הריון עם מיילדות מוביל לחווית הריון ולידה בריאה ומספקת יותר עבור היולדת והיילוד. כל פעם שתמקיים יום קליניקה נשים נחשפות למעקב הריון תומך, מכיל, בגובה העיניים. בנוסף הקליניקה מהווה הזדמנות למיילדות בישראל, שההכשרה שלהן לא כוללת עדיין מעקב הריון, להחשף ולהתאמן במודל המיילדות. בקרוב המיילדת קרול גאוטשי מגיעה לארץ. קרול היא מהמורות המובילות בעולם. ומשתתפת קבועה בכנסים של Mdwifery Today. לבקשתנו היא תעביר סדנא שנתבנה במיוחד שמטרתה ללמד מיילדות מעקב הריון. אנו מציעות מלגה של חמישים אחוז למיילדת שרוצה להגיע לסדנא ולא יכולה מסיבות כלכליות אשר תתחייב בתמורה להתנדב במשך שלושה חודשים בקליניקה הקהילתית. וכן מלגה מלאה למיילדת שתתחייב להגיע במשך חצי שנה. מתאימות מוזמנות ליצור קשר במייל ohelnash@gmail.com"


תאריך 3/11/2015 - 4/11/2015
מיקום רחוב קדם 131 יפו
מארגן האירוע מיילדות טבעית וגניקולוגיה הוליסטית
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד