חיפוש
דלג על חיפוש
עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

חדר לידה בביה"ח הצרפתי, נצרת

על גבעה בפרברי העיר נצרת שוכן לו בית החולים הצרפתי על שם סנט וינסט דה פול.
מקבל אותך בכניסה למתחם בניין ארכיטקטוני מרהיב ביופיו שמזכיר את תקופת הרנסאנס. פה במחיצתנו תרגישי את צרפת הקטנה.
נזירות מסדר הנזירות הרחמניות, שבבסיס אמונתן עומד השירות מכל הלב ללא תמורה, מסתובבות בין כותלי ביה"ח בכדי להוסיף אוירה של שקט ושלווה.
הירוק שעוטף את המקום משרה אוירה של נועם ורוגע.
סדר, ניקיון ויחס אישי ילוו אותך לאורך כל הדרך.
סמוך מאוד לבניין זה נמצאים חמישה חדרי לידה פרטיים השוכנים בתוך בניין מודרני, מצוידים במיטב הציוד ומיטות הלידה החדשות שנרכשו במיוחד להבטחת לידה נוחה בטוחה, וכך אנו נותנים מענה ל כ- 3000 לידות  בשנה.
עד מהרה אצלנו תרגישי בבית, כל זה בזכות היחס האישי והמקצועי שתזכי לו מצד כל הצוות המטפל .
באווירה מאוד ביתית ויחס חם המיילדת תקבל את הלידה ותניח את הולד על השד ליצירת  הקשר הראשוני והחשוב לשניכם ...קשר אמא/תינוק, וכך אנו נעודד ונתמוך בהנקה מהרגע הראשון.
רופאים ומיילדות לא יחסכו מאמץ וייעשו את מיטבם בכדי להבטיח מענה לכל צרכייך וצרכי התינוק הנולד תוך כדי שיתופך המלא בקבלת החלטות עבורך ועבור תינוקך תוך שמירה על בטיחות מרבית.
לכן, יש לך זכות לבחור מי ילווה אותך בעת הלידה עצמה בתוך החדר הפרטי שלך, את תבחרי באם הינך חפצה בביות מלא/ חלקי או שעות ההנקה. כמו כן תחליטי באם רופא או רופאה יבדקו אותך.
שירותי רופא מרדים זמינים 24 שעות למתן אלחוש אפידוראלי לנשים שמעוניינות בכך.
בתוך מחלקת יולדות החדרים מרווחים וכוללים בתוכם  חדר לשירותים ואחר למקלחת, מזגן, טלוויזיה וטלפון.
הר תבור ולמרגלותיו עמק יזרעאל מבצבצים להם מבעד לחלון והמרפסת ויוצרים אוירה של פסטורליות ושלום.
מחלקות ילודים ופגים הנמצאות סמוך למחלקת יולדות כוללים את מיטב הצוות המטפל של רופאים נאונטולוגים ורופאים מומחים למחלות אחרות.
בנוסף לצוות סיעוד מוסמך, אקדמי בעל מומחיות וניסיון עשיר לטיפול בילוד ובפג. כל אלה עומדים לרשותך 24 שעות ביממה.
בבית החולים מתקיימים קורסי הכנה ללידה בשלוש שפות: עברית, ערבית ורוסית. במפגש אחרון של הקורס מתקיים סיור מודרך לחדרי הלידה, מחלקת יולדות ומחלקת יילודים. כמו כן לאותה פגישה יוזמנו רופא נשים, רופא מרדים ודיאטנית.
במידה ותבחרי רק בסיור מודרך כל שעליך לעשות זה להתקשר ל- 04-5609063 (אינאס) לתיאום. אנו מאוד ממליצים שבעלך ישתתף בתוכנית הזו.
באם תבחרי להיות אצלנו במעקב הריון תוכלי לצפות בעובר שלך; תנוחות, תנועות והבעות פנים בזמן אמת דרך צג מכשיר האולטרא סאונד התלת-מימדי שנרכש לאחרונה.
 
*מידע זה נמסר על ידי בית החולים ובאחריותו.
 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד